سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مشخصات مدیروبلاگ
 
عبدالله[19]

خبر مایه
لوگوی دوستان
 

پیوند دوستان
 
دست خط ... (( همیشه با تو )) آیه های انتظار ● بندیر ● سجاده ای پر از یاس کوهپایه پیاده تا عرش شلمچه تعمیرات تخصصی انواع پرینتر لیزری اچ پی HP رنگی و تک رنگ و اسکنر خانه طلبگی بوی سیب BOUYE SIB آسمون آبی من مستانه پرتو ایحسب الانسان ان یترک سدی رند یادداشت های من نشانه پری برای پریدن حدیث عشق سنگر کبو ترانه .... تا بام ملکوت آغاز راه در حریم اهل بیت(ع) حقیقت بهائیت پوتین خاکی kalamestan لبخند ایرانی عاشق شو عاشق خدا صمیمانه ... دکل دیدبانی طعم شیرین دو دقیقه نقد مَلَس ..::@@صدای سکوت@@::.. نسیمی از بهشت ... یــاران سیب صبح صور اسرافیل دسته کلید شفاعت خلوت تنهایی مائدة من السماء و خدایی که در این نزدیکیست نـو ر و ز توکای شهر خاموش یک قدم تا پشت خاکریز دختر و پسر خدای که به ما لبخند میزند به خود آییم و بخواهیم،‏که انسان باشیم... عاشق خدا باش تا معشوق خلق شوی ! رویش رهپویان ***ترنم*** یا صاحب الزمان پایگاه اطلاع رسانی فرهنگی شاهد آموزش عربی لیلی با من است ! راز گل سرخ زمزمه طلبه پاسخگو

    وقتی او می آید ...
    ساکنان زمین و آسمان به او عشق می ورزند ، آسمان بارانش را فرو می فرستند ، زمین گیاهان خود را می رویاند ، تا جایی که زنده ها آرزو می کنند کاش مردگان آنها زنده بودند و آن عدالت را مشاهده می کردند .
    پرندگان در لانه های خود شادمانی می کنند و ماهیان دریاها شادمان می شوند و چشمه ساران می جوشند و زمین چندین برابر محصول خویش را عرضه می کند .
    درختان میوه می دهند ، زمین برای اهل آن زینت داده می شود ، زمین گنج های خود را آشکار می کند ، مردم از درندگان در امان می شوند تا جایی که در میان  راه همانند چهارپایان می چرند ، علم و دانش در دلهای مومنان قرار می گیرد تا جایی که مومن نیازمند دانش برادرش نمی شود .
    و امیرالمؤمنان در ضمن حدیثی می فرمایند :
    هنگامی که پرچم خود را به اهتزاز در می آورد ، مشرق و مغرب عالم را روشن خواهد ساخت ، در آن هنگام دست مبارک خود را بر سر بندگان گذارد هیچ مومنی نماند مگر آن که قلبش محکمتر از پاره های آهن گردد و خداوند به او نیروی چهل مرد را عنایت کند و مومنانی که از دنیا رفته اند ، خوشحالی ظهور در آن عالم به دلهای  آنها وارد می شود و آنها به دیدار یکدیگر می روند و ظهور آن حضرت را به هم مژده و بشارت می دهند .

 

وقتی او می آید ...
 


86/8/3::: 8:22 ع
نظر()